VELİYE MEKTUP

VELİYE MEKTUP

MaviKüre Anaokulu - Veliye Mketup

Sayın Veli,

Okul öncesi eğitim kurumları arasında yerini alan Özel Mavi Küre Anaokulları 2007-2008 öğretim yılından bu yana Bornova Şubesi’nde 250 metrekare kapalı, 200 metrekare açık alan; Güzelbahçe Şubesi’nde , 500 metrekare kapalı, 2000 metrekare açık alan, mini hayvanat bahçesi ve yüzme havuzuyla siz İzmirlilere hizmet vermektedir.

Mavi Küre Anaokulları’nın kurucularından Mustafa Sertatıl, 1954 yılında kurulan Özel Çamlaraltı Koleji’nin ortağı olarak kurumda uzun yıllar yönetim kurulu başkanlığı yapmıştır. Kurucu ve Okul Müdürü Belgin Sertatıl ise 9 Eylül Üniversitesi Buca Eğitim Fakültesi mezuniyetinden bu yana 25 yıldır özel okulculuk sektöründe üst düzey yönetici olarak görev almıştır. Sayın Mustafa Sertatıl, Nisan 2007 tarihinden sonra eğitimdeki deneyimlerini eşi Kurucu Müdür Belgin Sertatıl ile beraber okul öncesi eğitiminden başlayan, sürekli gelişim ve büyüme hedeflerine açık yeni projeleri Mavi Küre Anaokulları’nda birleştirmişlerdir. Hedefi geleceğin mutlu, kendine güvenen, çevresiyle barışık ve üretken insanlarını yetiştirmek olan Mavi Küre Anaokulları siz bilinçli ailelerin tercihi olacaktır.

Eğitim anlayışımızda ana dil etkinliklerinin yanı sıra, yabancı dilin öneminin de bilincinde olarak kadrolu İngilizce öğretmenleri ile dil eğitimine ağırlık verilmiştir.

Okulumuz "Mutlu ve güvenli bir gelecek için ilk adım" sloganıyla çocuklarımız için;

Atatürk ilke ve inkılaplarına sahip çıkan, vatan, millet ve aile sevgisini benimsemiş, çevresine karşı hoşgörülü ve saygılı, özgüveni gelişmiş, yaratıcılığı ile topluma faydası olan, zihinsel, bedensel, sosyal ve dil gelişimlerini bireysel farklılıkları doğrultusunda tamamlamış ve en önemlisi mutlu bireyler yetiştirmek için gerekli eğitim - öğretimi taahhüt etmektedir.

Bizler; saygın, alanında uzman, çağdaş eğitim kadromuzla mutlu ve güvenli bir gelecek için ilk adımımızı attık. Sizleri geleceğin ışıklı çiçekleri olan çocuklarımızı yetiştirmek amacıyla, farklı eğitim anlayışımızla tanışmanız için okullarımıza bekliyoruz...
 

SAYGILARIMIZLA
BELGİN SERTATIL- MUSTAFA SERTATIL